Darmowe "przedszkole"  

Bezpłatne zajęcia w przedszkolu

Na terenie M1 Centrum Handlowego w Bytomiu funkcjonuje bezpłatne przedszkole dla dzieci w wieku od 3 – 8 roku życia. Pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej dzieci mogą bawić się w basenie z piłeczkami, korzystać z kolorowych i bezpiecznych zabawek oraz dać upust artystycznym talentom. W tym czasie rodzice mogą swobodnie dokonać zakupów i skorzystać z całej palety usług dostępnych w pasażu M1 Bytom.

Ponadto raz w tygodniu odbywają się w przedszkolu darmowe zajęcia z języka angielskiego. W każdą sobotę o godz. 17:00 odbywają się pasjonujące lekcje, na których dzieci ucząc się poprzez zabawę mogą poznać tajniki języka angielskiego. Natomiast w każdy czwartek również o 17:00 dzieci mogą wziąć udział w warsztatach artystycznych, na których zapoznają się z technikami decoupage’u, wykonywania witrażyków lub wykorzystywaniu codziennych przedmiotów do stworzenia najprawdziwszych dzieł sztuki.

Ponadto w każdą środę w godzinach od 10:00 - 12:00 przedszkole zaprasza najmłodsze pociechy poniżej 3 roku życia wraz z opiekunami. Relaks i doskonała zabawa, to coś, co po zakupach z maluszkiem jest niezbędne każdej Mamie.

W M1 Bytom w czasie zakupów dzieci się nie nudzą.

Serdecznie zapraszamy w godzinach: Pn- Pt 12:00-20:00, Sb 11:00-20:00; Nd 10:00-20:00

 

Zajęcia z angielskiego
"Przedszkole" Kraina Dzieci